Продолжая использовать наш сайт, вы даете согласие на обработку файлов cookie, которые обеспечивают правильную работу сайта.

Условия предоставления услуг

O//n-line obchod   www.cosmetics-profi.com ve vlastnictví firmy AAExklusive s.r.o, se sídlem Buchenwaldska 786/43 , 36010 Karlovy Vary. IČO:033 04 299. Prostřednictvím našich internetových stránek www.cosmetics-profi.com je prováděn prodej zboží přes Internet.

Všeobecné obchodní podmínky firmy Professional Cosmetics

Základní ustanovení 
/a/ Tyto Všeobecné obchodní podmínky (dále jen VOP) upravují dodavatelsko-odběratelské vztahy v oblasti prodeje námi nabízených výrobků a jsou závazné při prodeji zboží kupujícímu. 


Cenové a platební podmínky, čas plnění 
/a/ Ceny v systému jsou aktuální a jsou uvedeny v Kč včetně DPH. 
/b/ Jednotlivé prodeje se uzavírají na základě objednávek kupujícího, vytvořených v našem internetovém obchodě. Objednávka musí obsahovat tyto základní údaje: - množství požadovaných kusů produktu, - požadovaný způsob platby a způsob dodání zboží. 
/c/ Kupující se zavazuje uhradit prodávajícímu kupní cenu v požadované výši. 
/d/ Způsoby platby: Zboží může být zasláno na dobírku nebo si jej můžete osobně vyzvednout v naší prodejně na adrese Karlovy Vary Sadova 19 Hotel Bristol Professional Cosmetics shop. Cena objednaného a zároveň posílaného zboží se navyšuje o poštovné a to u balíku na dobírku (hmotnost do 25kg) o 150Kč popř. o 249kč (hmotnost zboží nad 25kg). Zboží do zahraničí může být zaslán pouze Českou poštou a cena se navyšuje o poštovné podle hmotnosti zabaleného zboží.

 
Dopravní a expediční podmínky 
/a/ Objednané zboží zasíláme Českou poštou.  
/b/ Naše standardní doba doručení je 1 - 5 pracovní dny od objednávky. Pokud bychom neměli zboží skladem a dodací lhůta by se mohla protáhnout, informujeme Vás prostřednictvím e-mailu nebo telefonicky. Do zahraničí doba doručení se mění podle vzdáleností a podmínek doručení.

Reklamační řád

/a/ Pokud zákazník nalezne výrobní závady, je oprávněn využít záruky poskytující výrobce daného typu zboží.

/b/ V případě závady vzniklé při přepravě zboží, je zákazník povinen tuto zásilku nepřebrat a odeslat zpět. Zákazník dostane obratem nepoškozené zboží.

/c/ Naše firma poskytuje možnost vrácení výrobku bez udání důvodu do 10 dní od zakoupení (dodání), v tomto případě postupujte následovně : Zboží musí být odesláno zpět doporučeně (ne na dobírku), v originálním nepoškozeném balení, bez závad a s přiloženou fakturou nebo paragonem. Pokud nebudou tyto podmínky splněny, pošleme Vám zboží zpět na Vaše náklady.

/d/ Při všech reklamacích musí být zboží vráceno s fakturou nebo paragonem.

Informace o zboží 
/a/ U zboží nakupovaného jsou převzaté od našich dodavatelů a mají pouze informativní charakter. Nepřebíráme zodpovědnost za jejich platnost. 

Odstoupení od kupní smlouvy 
Odstoupení od kupní smlouvy ze strany kupujícího v případě neosobního způsobu doručení zboží (nevztahuje se na osobní převzetí zboží v místě prodávajícího): V souladu se zákonem č. 367/2000 máte jako zákazník právo odstoupit od smlouvy do 14 dní od převzetí zboží. Rozhodnete-li se pro odstoupení v této lhůtě, žádáme Vás o dodržení níže uvedeného postupu: - Kontaktujte nás, že žádáte o odstoupení od smlouvy s uvedením čísla objednávky, data nákupu a Vaším číslem účtu či adresou pro vrácení peněz. - Pokud jste již zboží obdržel a převzal, zašlete jej zpět na naší adresu uvedenou v sekci kontakty a to za následujících podmínek: - zboží musí byt v původním nepoškozeném obalu - zboží nesmí být použité - zboží musí být nepoškozené - zboží musí být kompletní - společně se zbožím musí být zaslán doklad o koupi nebo jeho kopie - V případě vrácení zboží jej posílejte doporučeně a pojištěné, jelikož neručíme za jeho případnou ztrátu na cestě k nám (doporučeně neznamená na dobírku). - Při splnění všech výše uvedených podmínek pro vrácení zboží Vám peníze za zboží zašleme složenkou nebo převodem na Váš účet a to nejpozději do 14ti pracovních dnů po fyzickém obdržení zboží. Částku vracíme v plné výši včetně poštovného - V případě nesplnění některé z výše uvedených podmínek nebudeme moci akceptovat odstoupení od spotřebitelské smlouvy a zboží bude vráceno na náklady odesílajícího zpět. 

Článek 7 Závěrečná ustanovení 
/a/ Tyto VOP jsou platné pro všechny obchodní případy uzavírané firmou AAExklusive s.r.o.ode dne jejich vyhlášení. 
/b/ V závislosti na změně příslušných právních norem, jakož i obchodní politice firmy AAExklusive s.r.o. vyhrazuje právo VOP měnit. Tuto změnu a její účinnost společnost vyhlásí vhodným způsobem minimálně měsíc předem.